Një vajzë që nuk trembet lehtë nga mali Ozark, hyn në zona të rrezikshme teksa lufton babain e saj i cili merret me biznes droge dhe përpiqet ta mbajë familjen e saj të paprekur nga kjo luftë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo