Fei, dikur kampion bote në boks, arratiset në Makau prej borxheve dhe papritmas takohet me një djalë te ri i cili është i vendosur ta fitoj një ndeshje boksi…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo