Hakeri i njohur Drju Reinolds kapet nga CIA dhe i propozohet që të punojë për ta ose ta kalojë jetën në burg. Ai pranon me kushtin e vetëm që skuadrën e tij ta zgjedhë vetë, duke mbledhur disa “të flakur”, njerëz që nuk i hyjnë më në punë askujt…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo