Të mbetura pa burra në ditët e fundit të Luftës Civile Amerikane, tre gra nga jugu, dy motrat dhe një skllave afroamerikane, duhet të luftojë për të mbrojtur shtëpinë e tyre nga dy ushtarë batakçinj.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo