Një udhëtim plot aventura i një ish-lojtari boulingu, Jezus Quintana pasi del nga burgu dhe takon disa miq të vjetër.

Trailer: Youtube

Shiko Shkarko

Mystream

1Fichier

M-Player

Racaty

Vivo

7UP