Një histori imagjinare dashurie e frymëzuar nga jetët e artistëve danezë, Ajnër Vejnër dhe Gerda Vejnër. Martesa e Ajnërit dhe Gerdës zhvillohet ndërkohë që ata lundrojnë në udhëtimin nismëtar të Ajnërit, si një pionier transgjinor.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo