Një histori e cuditshme. Historia e një njeriu të quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga të tjerët. Lindi plak me rudha dhe me kalimin e kohës rinohej deria vdiq si një foshnje.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo