Tamasha flet për udhëtimin e dikujt që ka humbur veten duke u përpjekur të sillet në përputhje me normat e shoqërisë. Filmi bazohet në temën qëndrore të konsumimit dhe humbje së vetvetes në përpjekje për t’u përshtatur me veten përsëri.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Rushvid

Uptobox

Azcloud

Uploadx

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Stream

VideoMega

TheVideo