Dy shokë të ngushtë Sethi dhe Evani duhet të përballen me ankthin e ndarjes nga njëri-tjetri në fund të gjimnazit ndërkohë që plani i tyre për të marrë pije alkoolike për një festë shkon keq dhe përballen me disa situata aspak të këndshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo