Shon Rajli dhe detektivi Uill Genz, fillojnë të punojnë për një seri vrasjesh në qytet. Të dy kuptojnë se pas kësaj dhune, ka diçka shumë të keqe…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo