Një histori e bazuar në një ngjarje të vërtetë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Një grup i vogël ushtarësh me në krye kapitenin e tyre do të nisen me një mison, të gjejnë dhe të marrin me vete ushtarin Rajan, vëllezërit e të cilit ishin vrarë të gjithë në luftë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo