Pas tentativës për të vrarë ambasadorin Han, Li dhe Karter shkojnë në Paris për të mbrojtur gruan e cila ka dijeni për krerët e Triadës.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo