Karter dhe Li shkojnë në Hong-Kong për pushimë, por pa e kuptuar përfshihen në një rrjet fallsifikatorësh…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo