Kur vajza e operatores së 911 (Pamela) dhe oficerit të policisë (Jeremi), rrëmbehet dhe mbahet peng nuk kanë zgjidhje tjetër vetëm të ndjekin rregullat e rrëmbyesit të dhëna nga dispeçëri. Ata kthehen në përgjegjësit e krimit më të rëndë në historinë e qytetit. Tani ata duhet të bëjnë çmos të shpëtojnë vajzën e tyre dhe gjithë qytetin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo