Xhaxha Elroi dhe djali i tij Dei-Dei nuk kanë paguar taksat këshu që Kreig gjen një mënyrë për të vjedhur nga fqinjët një shumë parash për të paguar taksat në mënyrë që shtëpia e xhaxha Elroit të mos shkojë në ankand.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo