Kur një avokat ambicioz (Xhosh Duhejmël) e merr një rast të madh kundër një drejtuesi të fuqishëm dhe të pashpirt të një kompanie farmaceutike, shpejt ai e gjen veten të përfshirë në një rast me shantazh dhe korrupsion…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Azcloud