Makbethi, Baroni i Glamisit, merr një porfeci nga një treshe shtrigash, se një ditë ai do të bëhet mbreti i Skocisë. I etur nga ambicia dhe i nxitur të veprojë nga bashkëshortja e tij, Makbethi vret mbretin e tij dhe arrin të marrë fronin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo