Bota e një profesori kthehet përmbys kur gruaja dhe fëmijët e tij vriten egërisht nga duart e një grupi mafiozësh. Ai e merr këtë çështje në duart e tij dhe endet rrugëve në kërkim të drejtësisë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:3.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Azcloud