Viti 2004, vazhdon operacioni Liria e Irakut. Një batalion i përbërë nga ushtarë polakë dhe bullgarë gjenden të rrethuar nga kryengritësit irakianë, besnikë të udhëheqësit shiit Muqtada al-Sadr . Me furnizimet me ushqime dhe municion për luftën vetëm për 24 orë ata u luftuan për tri ditë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Azcloud