Xhesi heton për vrasjet e një vrasësi serial dhe shqetësohet për një adoleshente kokëfortë në Parajsë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Azcloud