Një njeri i brengosur merr ligjin në dorë kur fillon të rrëmbejë dhe të vrasë nëpunësit e korruptuar në administratën e Indisë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo