Një ish Neo-Nazist dhe ‘Skinhead’, Marko Lopez, përpiqete ta hedhë pas të shkuarën e tij të dhunshme raciste dhe urryese. Ai bën çmos që të qëndrojë larg miqve të tij Neo-Nazist dhe veprimeve të tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo