Tom Sojeri dhe Hak Fini, edhe pse burra të rritur, akoma po kërkojnë thesarin që i ka i mbetur fiksim që në fëmijëri.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo