Dr.Evil është kthyer dhe ka shpikur një makine te re kohe qe e lejon atë te kthehet ne vitet gjashtëdhjetë dhe te vjedh “joshjen” e Austin Pauers, duke e len atë “impotent”.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo