Me të mësuar se babai i tij është rrëmbyer, Austin Pauers duhet të udhëtojë në vitin 1975 dhe të mposhti shejtanin e quajtur me vend Goldmember- i cili po punon me Dr. Evil.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo