Një grup policësh francezë përpiqen të ndalojnë një bandë kriminelësh duke vënë në rrezik dhe vetë jetën e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo