Kur një virus i çuditshëm shpërndahet në një kopësht zologjik dhe i kthen të gjitha kafshët në zombie, të mbeturit në park duhet të ndalojnë krjiesat përpara se të largohen dhe të pushtojnë të gjithë qytetin.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:3.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox