Ish modelët Derek Zulender dhe Hensel rikthehen në botën e modës pas një pushimi të gjatë. Ata do të përballen me misterin e vrasjes të shumë yjeve të popit dhe do të ndihmohen nga një punonjëse seksi e Interpolit. Zbulimet që ata bëjnë do i çojnë drejt aventurave të rrezikshme.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox