Një dirigjent orkestre i dalë në pension është me pushime në Alpe me vajzën dhe me shokun e tij të ngushtë, drejtues filmi, kur atij i vjen një ftesë nga Mbretëresha Elizabeta II për të performuar në ditëlindjen e Princit Filip.
KUJDES: FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 16 VJEÇ!

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo