X, është vetëm për të rriturit, një thriller për dashurinë, fatin dhe arratisjen nga profesioni i vjetër i përjetuar nga dy gra, një natë që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Fati i bën që ato të dyja të takohen në një punë që shkon tmerrësisht keq dhe futen në një situatë të pakontrollueshme.
Kujdes!! Filmi përmban skena të forta erotike.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

V-vids