Pasi Beri humbet gruan dhe vajzën e tij në prag të një apokalipsi zombish, do të niset në kërkim të motrës së tij të marrë peng nga disa persona të veshur si ushtarë dhe një doktor psikopat që e përdorin atë për të kryer eksperimente. Rrugës, ai do të zerë disa miq dhe sëbashku do të luftojnë kundër këtyre krijesave mishngrënëse.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot