Perseu guxon të shkelë ferrin për të shpëtuar babain e tij, Zeusin, i kapur nga djali i tij, Ares dhe nga vëllai i tij Heidis, të cilet lëshuan titanet në tokë.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot