Historia e Kejden Riçards, një njeri-ujk që u detyrua të hiqte dorë nga jeta e tij e vjetër dhe përrallore për shkak të vrasjes aksidentale të prindërve të tij adoptues.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot