Një dokumentar mbi trazirat në Ukrainë gjatë vitit 2013 dhe 2014, se si demonstrata studentore për përkrahjen në integrimin europian u rrit në një revolucion të dhunshëm duke bërë thirrje për dorëheqjen e presidentit Viktor F. Janukoviç.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:8.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox