Në një të ardhme ku akullnajat e poleve kanë shkrirë dhe Toka është pothuajse e gjitha e përmbytur, një detar mutant lufton urinë dhe Tymuesit e jashtëligjshëm duke ndihmuar një grua dhe një vajzë të vogël që përpiqen të gjejnë tokë të thatë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo