Një fotografe lufte, e cila së fundmi ka përjetuar një burgim brutal në Libi, vendoset në Siçili për t’i bërë ballë përvojës së saj të hidhur, jo shumë larg nga ish-i dashuri dhe mentori i saj. Shumë shpejt, ajo ndeshet me një emigrante tuniziane në kërkim të një aborti dhe një udhëtimi të sigurt për në Francë, e cila ka një ngjashmëri të madhe me një vajzë libiane që Li ka fotografuar para se ta kapnin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot