Disa miq vendosin të kalojnë një fundjavë ndryshe nga të tjerat, ku më e rëndësishmja është pirja e një droge të re.

Pas gjithë kësaj, gjërat do të marrin një tjetër rrjedhë dhe gjithë banorët e ishullit do të dalin jashtë kontrollit.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox