Kur ylli i filmave aksion nga Peruja dhe talenti më i ri nga Xhordan ndiqen nga disa bastvënës me nam, dy detektiv privat janë të detyruar të zgjedhin mes punës dhe koishencës së tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox