Pasi aeroplani rrëzohet në oqean gjatë Luftës së Dytë Botërore, vrapuesi olimpik Lui Zamperini kalon 47 në një varkë shpëtimi me dy të mbijetuar të tjerë. Më pas kapet nga flota Japoneze dhe dërgohet në një kamp të burgosurish lufte.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot