Kur regjistruesi i një programi në internet zhduket në pyllin e Mahitobës duke intervistuar një lundërtar misterioz të quajtur Hauard Hau, shoku i tij i ngushtë Tedi dhe e dashura e tij Ellison bashkëpunojnë me një ish-polic për ta gjetur.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot