Xhoni Uorriker është duke u fshehur larg punës së tij ne MI5 në ishullin ku nuk ka taksa, Turks dhe Caicos. Por një takim me një agjent të CIA-s e detyron atë që të futet në shoqërinë e disa biznesmenëve amerikanë të dyshimtë të cilët thonë se ndodhen në ishull për një konferencë mbi krizën financiare globale.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot