Një luftë e lashtë rindizet në Toke midis dy klaneve jashtëtokësore, Autobotet dhe Deseptikoneve menjë çeles fitimi qe e zoteron një adoleshent.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox