Një mekanik dhe familja e tij i bashkohen autobotëve teksa janë shënjestruar nga një gjahtar që vjen nga një botë tjetër.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox