Bazuar në histori të vërtetë, historia ndjek një rrjedhë ngjarjesh të çuditshme të cilat ndodhin për shkak të një sinjali qarkullimi duke përfshirë personazhe të ndryshme. Jetët e këtyre individëve gërshetohen dhe ndryshojnë brenda ditës.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.0/10

Per momentin esht vetem nje player!

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox