Versioni komedi i filmit “TAKEN”. Agjenti Brajan Millers vihet përsëri në ndjekje të shqipëtarëve për të shpëtuar vajzën, gruan dhe nënën e tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 3.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids