Charlie Rankin, sapo është liruar nga burgu dhe kërkon hakmarrje nga William.Takohet me dy shokët e tij ku së bashku nisin një udhetim jo të dëshiruar duke mos pasur zgjidhje tjetër.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:3.8/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox