Ndërkohë që po festonin tek shtëpia e James Franco, Seth Rogen, Jay Baruchel, dhe shumë vipa të tjerë përballen me Apokalipsin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox