Përmes një eksperimenti të dështuar mjekësor, një prift është goditur me vampirizm dhe është i detyruar të braktisë rrugën e tij asketike.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.1/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox