Filmi tregon historinë e Jezus Krishtit në moshën 7-vjeçare teksa ai dhe familja e tij largohen nga Egjipti për t’u kthyer në shtëpinë e tyre në Nazaret. Treguar nga perspektiva e tij prej fëmije, historia ndjek Jezusin teksa shkon drejt identitetit të tij besimtar.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox