Një ushtar i kthyer nga lufta ne Afganistan zbulon një komplot qe përfshin shërbimet e inteligjencës dhe te një bande te drogës.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids